Survivor'da kim elendi?

17 Mayıs 2017 12:14
Survivor'da kim elendi?

Survivor 2017'de kim elendi? Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken yarışmacılar azaldıkça heyecan da artmaya devam ediyor. Survivor’da adaya bu hafta iki dokunulmazlık ödülünü de kaybeden Gönüllüler takımından bir isim daha veda edecek. Gönüllüler takımında Anıl, Elif, Volkan ve Berna eleme adayları olarak belirlendi. GECENİN SONUNDA ELENEN İSİM ANIL OLDU.

Survivor 2017'de kim elendi? Survivor'da kim gitti? Survivor'da eleme gecesinin yaşanacığı gün nefesler tutuldu. Survivor'da sona yaklaşıldıkça heyecenda artıyor. En son Ünlüler takımının kazandığı arabaların ardından her iki dokunulmazlık oyununu da kazanan ünlüler çok rahat ve keyifli bir hafta geçirdiler. Gönülüler ise kaybedilen arabaların ardında iki dokunulmazlık oyununu da kaybedinde elenmek üzere adaylar çıkarmak zorunda kaldılar. Gönülüler takımında Anıl, Elif, Volkan ve Berna dörtlüsünde biri bu akşam adaya veda edecek. Survivor'da kim elendi? sorusunun cevabı ise elemenin hemen ardından haberimizde olacak. 

DETAY: SURVİVOR'DAN BU HAFTA ELENEN İSİM ANIL OLDU

Araba ödülü ünlülerin

Perşembe ve cuma akşamı yayınlanan bölümlerde ödül kazaan takımın her bireyine bir arabaydı. Ödül büyük olunca mücadele de büyük oldu. İki kademeli olan ödülün ilk oyununu ünlüler ikncisini ise bayrak yarışında gönüllüler kazandı. Son bir oyun daha oynayan her iki takımda galip ünlüler oldu ve arabaların sahipleri oldular.

İlk dokunulmazlık ünlülerin

Arabaları kazanmanın moraliyle ilk dokunulmazlık oyununa çıkan ünlülür dokunulmazlık oyununu 2-0 kazandı. Gönüllüler takımının kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu ise Gökhan kazandı. Ada konseyindeise süprpiz bir gelişme yaşandı.  Anıl ile Berna 2'şer oy alarak elemeye kalan isimler oldular. Gökhan'ın Volkan'ın adını vermesiyle 2 kişinin elemeye kalması beklenen gecede 3 kişi elemeye adayı olmuş oldu. 

İkinci dokunulmazlıkta ünlülerin

Pazar günü yayınlanan bölümde ünlüler ve gönüllüler takımı bir kez daha dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. İlk oyunun galibi bayrak yarışını kazanan gönüllüler takımı olurken, İkinci oyunu ise ünlüler takımı kazandı. Finale kalan dokunulmazlık oyununun kazananı yine ünlüler takımı oldu. Gönüllüler takımı ilk elemede 3 aday çıkardığı ve Gökhan dokunulmaz olduğu için farklı bir bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Dokunulmazlık oyununda sadece Elif ile Ogeday karşı karşıya geldi. Yarışmayı Ogeday kazanınca Elif otomatik olarak Berna, Anıl ve Volkan'ın ardından elemeye kalan son isim oldu.

(İHA)

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle