Kavgada yaralanan polise başarı belgesi

12 Eylül 2017 13:09
Kavgada yaralanan polise başarı belgesi

Kavgada yaralanan polise başarı belgesi verildi

Tokat'ın Niksar ilçesinde Kurban Bayramı'nın birinci günü meydana gelen taşlı, silahlı, sopalı kavgada olaylara müdahale ederken yaralanan polis memuru Ali Gür'e Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya tarafından başarı belgesi verildi. 


Niksar Kaymakamı Selami Kapankaya beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Halil Keskin ile birlikte Şehit Mahmut Güler Polis Karakolu'nu ziyaret etti. İlçe Emniyet Müdür Vekili Bilal Kürşat Kılıçarslan tarafından karşılanan Kaymakam Kapankaya, 1 Eylül tarihinde Niksar'da meydana gelen toplumsal asayiş olayına müdahale sırasında yaralanan polis memuru Ali Gür'e ve karakolda görevli polis memurlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Kaymakam Kapankaya, Niksar'ın huzurlu bir şehir olduğunu ve bu huzurun devam etmesi konusunda gerek idare gerekse kolluk güçleri olarak çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.
Kaymakam Kapankaya, daha sonra asayiş olayında taraflar arasına girerek olayların büyümesine engel olmaya çalışırken yaralanan polis memuru Ali Gür'e başarı belgesini takdim etti.

Sedat Özata 
TOKAT (İHA)

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle